ЗНО

 ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ ДО ЗАВДАНЬ ЗНО-2019 З МАТЕМАТИКИ (ОНОВЛЕНО)


  ЗАВДАНя  ЗНО-2019 З МАТЕМАТИКИ  



Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться 8 січня

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це йдеться у роз'ясненніУкраїнського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного тестування у 2019 році.

ЗНО-2019. На що звернути увагу учасникам тестування


Роз'яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо деяких особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

Навчальний рік увійшов в активну фазу, і все більше випускників цікавляться змістом і процедурами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

МОН затверджений графік ЗНО - 2019


Міністерством освіти затверджений календарний план проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, яким визначені дати проведення тестування основної сесії ЗНО в 2019 році.

Згідно з документом, основна сесія тестування розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов - 27 травня, з англійської мови - 28 травня.

Зовнішнє оцінювання з фізики буде проведено 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, а з географії - 11 червня.

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 5 лютого


Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Згідно з документом, особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

ЗНО-2019 розпочнеться 20 травня


Міністерством освіти визначено дату початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, основна сесія якого в 2019 році розпочнеться 20 травня. Відповідний наказ щодо деяких питань проведення ЗНО підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Окрім цього, документом визначений перелік навчальних предметів, із яких у 2019 році буде проведено зовнішнє оцінювання, до якого включено 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія та англійська, іспанська, німецька і французька мови.

Програми зовнішнього оцінювання 2019 року


Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.


Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня




Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.
Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.
Участь у пробному ЗНО є однією зі складових підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідатимуть програмам зовнішнього оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2018 року





Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.
Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2018 році.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2018 року триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

ЗНО-2018. Що необхідно знати?





У 2018 році державна підсумкова атестація в старшій школі відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.
Пробне зовнішнє оцінювання

Скільки коштуватиме пробне ЗНО у 2018 році





Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.
Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника.
Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2018 році запропонують Винницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 129 грн.

Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.
Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім сертифікатів з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Підготовка до тестування: тести ЗНО онлайн від Освіта.ua






Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які вже розпочали підготовку до тестування в 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.
На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2017 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.
Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з української мови і літератури, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 poку

Наказ  УЦОЯО № 152 від 18.10.2017 року

ЗНО з іноземних мов: що нового очікує випускників?







Українським центром оцінювання якості освіти внесено суттєві зміни до змісту тестових робіт ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов.
У 2018 році всі тести з іноземної мови міститимуть нову частину «Розуміння мови на слух (аудіювання)». На виконання завдань цієї частини відведено 30 хвилин.
Учасникам тестування буде запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин та відповісти на запитання.
Завдання з аудіювання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів.


Якими будуть тести ЗНО у 2018 році






Український центр оцінювання якості освіти продовжує підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл та вступників до вишів у 2018 році.

Зокрема, Центром затверджені загальні характеристики сертифікаційних робіт ЗНО, якими визначено форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, методологію оцінювання, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо.

Зміни структури зазнали майже усі тести ЗНО, однак найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов - вони отримали нову частину тесту «Аудіювання». Через це на виконання завдань мовних тестів у 2018 році буде відведено більше часу. Загальна тривалість роботи з тестом з іноземної мови відтепер складатиме 150 хвилин.


Програми зовнішнього оцінювання 2018 року







Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.
На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

четвер, 19 жовтня 2017 р.


Реєстрація на пробне ЗНО стартує 9 січня







Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 09 і триватиме до 31 січня 2018 року. Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти.
Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця:

субота, 23 вересня 2017 р.


Графік проведення зовнішнього оцінювання 2018 року







Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планомпроведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2018 році.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.
Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року:

четвер, 21 вересня 2017 р.


Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого







Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінюваннярозпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.

24 травня відбудеться тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури.

Зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов буде проведено в один тестовий день - 29 травня. ЗНО з англійської відбудеться 1 червня.

Тест з біології абітурієнти складатимуть 4 червня, з історії України - 6 червня, географії - 8 червня, фізики - 11 червня.

Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 13 червня.

понеділок, 14 серпня 2017 р.


УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної







Починаючи з 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2. Тест з іноземної також міститиме новий формат завдань - аудіювання. Про це, під час прес-конференції, повідомив заступник директора УЦОЯО Валерій Бойко.

За його словами, предметні тести рівня В1 складатимуть випускники, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, тести рівня В2 – випускники, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Він також нагадав, що підготовка до впровадження інновації тривала 2 роки. За цей час було проведено два етапи апробації тестів. За результатами апробації завдання будуть систематизовані за складністю, визначиться їх розподільна здатність та обчислиться надійність тесту.

четвер, 10 серпня 2017 р.


Випускники коледжів та училищ теж складатимуть ЗНО

З 2018 року державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Це відбудеться вперше, дотепер ЗНО не застосовувалося у формі державної підсумкової атестації для випускників професійно-технічних закладів і коледжів», - сказав Карандій.

За його словами, зовнішнє оцінювання надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, професійно-технічних закладів і коледжів.

Також директор УЦОЯО повідомив про плани сформувати єдині вимоги для оцінювання випускників професійно-технічних училищ і коледжів.

Окрім цього, з 2018 року буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів: В1 і В2, що міститимуть нове завдання з аудіювання.

Тести з української мови і літератури, математики, історії України будуть адаптовані для осіб з вадами зору.

Немає коментарів:

Дописати коментар